TRIDIAM s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


TRIDIAM s.r.o.

História spoločnosti TRIDIAM s.r.o., sa začala datovať od roku 1993 vznikom spoločnosti IMAN & HEGYI verejná obchodná spoločnosť Košice, zaoberajúcou sa autorizovaným predajom a servisom značky Mitsubishi v Košickom regióne. Naša spoločnosť si vybudovala pevné miesto na Slovenskom trhu nových vozidiel.
V roku 2007 vznikla spoločnosť TRIDIAM, s.r.o., zaoberajúca sa autorizovaným predajom a servisom značiek Mitsubishi – Motors SK.
O kvalite našej firmy hovorí aj získanie certifikátu ISO 9001 a množstvo spokojných zákazníkov a firiem. V zmysle európskych štandardov sme tiež získali akceptáciu medzi prvými z reťazca servisných stredísk.Samozrejme toto nás všetko zaväzuje k udržaniu pomerne vysokého štandardu, a preto je našou snahou zákazníka si získať no aj ďalej udržať. Zatiaľ má naša snaha odozvu v tom že, každoročne evidujeme nárast klientely, čo nás teší no aj zaväzuje.

Medzi významných našich klientov patria spoločnosti: Slovenský Vodohospodársky podnik š.p., SPP a.s., T-Com, ORANGE, O2, Mestské Lesy Košice, VSE a.s. Košice a SEPS a.s. Bratislava.

Naša spoločnost je držitelom najlepších ocenení:

SKOKAN ROKA 2008
STAR DEALER ROKA 2009
NAJLEPŠÍ DEALER ROKA 2010
DEALER ROKA 2011
DEALER ROKA 2012
DEALER ROKA 2013
DEALER ROKA 2014
DEALER ROKA 2015

SPOĽAHLIVÝ PARTNER VO VEJENOM OBSTARÁVANÍ