TRIDIAM s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


NOVÉ ŠKOLIACE CENTRUM MITSUBISHI

PRAHA / BRATISLAVA, 4. jún 2019 – České a slovenské zastúpenie automobilky Mitsubishi Motors, spoločnosti M Motors CZ a M Motors SK, otvorili nové školiace centrum v Prahe.

V areáli Auto Palace na Spořilove tak vzniklo moderné centrum, ktoré bude zabezpečovať technické školenia pre predaj a servis v rámci dílerskej siete Mitsubishi v ČR aj SR.

Krátko po otvorení prešlo centrum zaťažkávacou skúškou v podobe komplexného školenia na výmenu a opravu batérií pohonu modelu Outlander PHEV, ktorý bol vo februári tohto roku predstavený v inovovanej podobe modelového roku 2019.

"Školiace centrum tak vďaka svojmu najmodernejšiemu vybaveniu nielen preukázalo svoju schopnosť zabezpečiť kvalitné zázemie pre servisných technikov, ale súčasne už pripravilo hotových pracovníkov, ktorí môžu reagovať na požiadavky rozrastajúcej sa rodiny majiteľov nového PHEV", komentuje tento úspech Robin Babický, technický riaditeľ M Motors CZ a M Motors SK.

"Jednoducho tak hovoríme, že celá naša dílerská sieť je plne autorizovaná na takéto komplexné opravy aj pri technologicky najvyspelejších vozidlách", dodáva Babický.

Díleri značky Mitsubishi sú medzi prvými, ktorí sú schopní svojim zákazníkom ponúknuť opravu vozidla s elektrickým pohonom a to vrátane opravy batérie pohonu.

Značka Mitsubishi sa na technológiu elektrického pohonu sústredí už mnoho rokov a od tej doby, čo v roku 2008 vyrobila prvý sériovo vyrábaný elektromobil na svete model iMiEV, už urobila obrovský pokrok pri zabezpečení komplexných služieb v porovnaní s väčšinou konkurentov.

Priestor školiaceho centra bez problémov pojme niekoľko vozidiel, disponuje zdvihákmi zapustenými v podlahe aj najmodernejšou školiacou a diagnostickou technikou.

Investície do centra dosiahli výšku takmer 3 000 000 CZK (cca 116 000 EUR).