TRIDIAM s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


MEDZINÁRODNÝ AUTOSALÓN V PARÍŽI 2016 V PREDPREMIÉRE - MITSUBISHI GROUND TOURER CONCEPT

Po koncepčnom vozidle "Concept XR PHEV II" odhalenom na autosalóne v Ženeve v roku 2015 a ďalšom koncepte s názvom "eX Concept" predstavenom v tom istom roku na autosalóne v Tokiu, spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) aj naďalej pokračuje v trpezlivom budovaní svojej dizajnérskej filozofie, zatiaľ čo potvrdzuje svoju rastúcu rolu čistého (SUV) hráča.

Už túto jeseň rozšíri MMC vďaka svetovej premiére úplne nového konceptu najmodernejšieho SUV coupé "Ground Tourer Concept" na autosalóne v Paríži 2016 portfólio svojich koncepčných vozidiel.

Ako taký, má byť Ground Tourer Concept najnovším vyjadrením dizajnérskych ambícií značky Mitsubishi Motors, ktoré sú vyjadrené prostredníctvom štyroch silných prvkov: rozšírených možností, funkčnej krásy, solídneho výkonu a japonskej zručnosti.

Kombinácia týchto atribútov spájaných s hornými vrstvami automobilového sveta či s vlajkovou plug-in hybridnou (PHEV) technológiou Mitsubishi Motors, sa premietne do obratnosti konceptu Ground Tourer Concept a jeho schopností plynulej jazdy po vychodených trasách či mimo nich, prinášajúc cestujúcim vo vozidle tiché pohodlie a elegantný dizajn v prostredí jemne vypracovaného interiéru.


Fotogalerie obsahuje celkem 5 fotografií. Klikněte na některou z fotek, prosím.