TRIDIAM s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Aktuality z Mitsubishi Motors

Mitsubishi víťazom iF DESIGN AWARD 2024

Mitsubishi Motors získava ďalšie ocenenie a je víťazom tohtoročnej ceny iF DESIGN AWARD 2024, svetoznámej ceny za dizajn. A to hneď v dvoch kategóriách. V kategórii „1‑tonový pick-up“ a „kompaktné SUV“.

Viac informácií

MITSUBISHI PREDSTAVÍ NOVÝ OUTLANDER PHEV 4x4

Mitsubishi Motors obnovuje svoj záväzok pre Európu predstavením nového vlajkového modelu - Outlander PHEV 4x4, ktorý bude na slovenský trh uvedený v roku 2024.

Viac informácií

Space Star zvolený vozidlom s najmenšou stratou hodnoty

Mitsubishi Space Star sa umiestnilo na prvom mieste v rebríčku vozidiel s najmenšou stratou hodnoty, ktorý vydal americký portál iSeeCars. Analýza obsahovala ceny cez 8 miliónov novo predaných vozidiel od septembra do decembra 2023. Do toho sa zároveň započítal aj nájazd u viac ako 181 miliónov ojazdených vozidiel.

Viac informácií

TRITON CONCEPT XRT

Koncept úplne nového Tritonu, Mitsubishi XRT Concept, sa vyznačuje dynamickou prednou maskou a robustnou kapotou, ktorá pokračuje do strany s výrazným horizontálnym stylingom. Koncept XRT je vybavený rozšírenými prednými a zadnými blatníkmi a špeciálnymi terénnymi kolesami a pneumatikami na jazdu v blate, ktoré mu dávajú istotu pre pretekanie vo vyčerpávajúcich rallye a dynamiku pre každodennú jazdu terénom.

Viac informácií

ECLIPSE CROSS PHEV RALLIART

Spoločnosť Mitsubishi Motors stavia na DNA svojej športovej značky Ralliart a ponúka Eclipse Cross PHEV v špeciálnej edícii, resp. so špeciálnou sadou športových dielov a príslušenstva.

Viac informácií

MITSUBISHI L200 MOUNTAIN SHERPA

Podobne ako pred tromi rokmi, keď automobilka Mitsubishi Motors oslavovala 100. výročie svojho založenia, sa zastúpenie značky v SR pustilo do projektu dobrodružných výprav za poznaním a rozhodlo sa postaviť ďalšiu evolúciu drsného pick-upu určeného nielen na prácu, ale aj zábavu.

Viac informácií

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS ZÍSKAL PLNÉ PÄŤHVIEZDIČKOVÉ HODNOTENIE BEZPEČNOSTI V TESTOCH EURO NCAP

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) dňa 8.11.2017 oznámila, že jej úplne nové SUV-kupé Eclipse Cross si zabezpečilo hodnotenie 5 hviezdičiek za vynikajúce výsledky v nárazových testoch.

Viac informácií

Spoločnosť MITSUBISHI MOTORS odhaľuje novú stratégiu a slogan značky „Drive your Ambition“

Obroda značky – Na prahu ďalšej storočnice

Viac informácií

MITSUBISHI MOTORS po prvý krát predstavuje koncepčný model MITSUBISHI e-EVOLUTION CONCEPT

Zhmotnenie novej stratégie MMC „Drive your Ambition"

Viac informácií

Nové vozidlá, nová stratégia značky, nový celosvetový slogan

Na Tokijskom autosalóne budú odhalené staronové ambície značky

Viac informácií

SPOLOČNOSŤ MITSUBISHI MOTORS IMPLEMENTUJE NA HOLANDSKOM TRHU PRVÝ PILOTNÝ PROJEKT V2G (VEHICLE TO GRID) S MODELOM MITSUBISHI OUTLANDER PHEV

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) oznámila plán realizovať pilotný projekt V2G (Vehicle-to-Grid, tj. komunikácie medzi vozidlom a inteligentnou energetickou sieťou).

Viac informácií