TRIDIAM s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


NOVÁ MITSUBISHI L200 ZÍSKALA PRESTÍŽNE OCENENIE “PICK-UP ROKA” OD NAJOBĽÚBENEJŠIEHO BRITSKÉHO MOTORISTICKÉHO TÝŽDENNÍKA AUTO EXPRESS

Steve Fowler, šéfredaktor týždenníka Auto Express, pri tejto príležitosti uviedol: "Tak, ako by sa dalo očakávať, Nová L200 je typický robustný pick-up, avšak jej najnovšie vylepšenia ju odlišujú od ostatných konkurentov a prinášajú pocit z jazdy ako pri osobnom vozidle. So všetkými potrebnými parametrami týkajúcimi sa nosnosti a slušného výkonu, prináša Nová L200 komplexný balík, vďaka ktorému nenašla premožiteľa."

Výkonný riaditeľ Mitsubishi Motors UK, Lance Bradley, tento úspech okomentoval: "Sme veľmi potešení, že sme toto prestížne ocenenie získali aj tento rok. Ikonický pick-up Mitsubishi L200 je pre nás príbehom obrovského úspechu. V podmienkach čoraz tvrdšej konkurencie v segmente pick-upov je fakt, že sa nám podarilo toto ocenenie udržať, dôkazom mimoriadnych schopností modelu Mitsubishi L200. Najnovšie ocenenie je pre fantastické vozidlo akým je Nová L200 spravodlivou odmenou."

Auto Express je najpredávanejším motoristickým časopisom vo Veľkej Británii. Jeho tlačené vydanie má náklad 45 150 kusov týždenne a jeho online verziu na internete čítajú štyri milióny unikátnych užívateľov mesačne.

Mitsubishi L200, ktorá je vo Veľkej Británii už konštantne po celé desaťročia na vrchole triedy pick-upov, predstavuje pevný pilier prítomnosti značky Mitsubishi Motors v krajine. Jej predaje na britských ostrovoch zaznamenali koncom júna t.r. 23% nárast oproti rovnakému obdobiu predchádzajúceho roka.