TRIDIAM s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


ZAPOŽIČANIE NÁHRADNÝCH VOZIDIEL MITSUBISHI ZA VÝHODNÝCH PODMIENOK

Vážení zákazníci, veľmi si vážime, že so svojím vozidlom Mitsubishi pravidelne navštevujete náš autorizovaný servis. Hoci vozidlá značky Mitsubishi Motors sa z hľadiska spoľahlivosti radia k absolútnej špičke, vyžadujú pravidelnú údržbu a občas môžu vyžadovať servisný zásah.

Sme si vedomí, že čakanie na Vaše vozidlo môže byť pre Vás strata drahocenného času, obzvlášť keď niektoré servisné úkony vyžadujú dlhší časový interval, ktorý žiaľ v rámci udržania kvality nemožno skrátiť.

Nakoľko chápeme, že aj po dobu opravy Vášho vozidla môže byť pre Vás zabezpečenie mobility celkom nevyhnutné, ponúkame Vám možnosť po dobu opravy alebo jeho pravidelnej údržby zapožičanie náhradného vozidla Mitsubishi za veľmi výhodných podmienok:

  • vozidlá sú v 100% technickom stave a čistote
  • každé vozidlo má platnú diaľničnú známku, povinnú výbavu a zákonné poistenie vrátane havarijného poistenia
  • ceny za zapožičanie sú stanovené veľmi priaznivo

Veríme, že službu zapožičanie náhradného servisného vozidla Mitsubishi radi využijete a že s ňou budete, rovnako ako s ostatnými službami Mitsubishi, plne spokojní.

Pokiaľ sa do nášho autorizovaného servisu objednávate cez webový formulár ON – LINE SERVIS, je možné v objednávke priamo označiť, či po dobu opravy Vášho vozidla budete mať o náhradné vozidlo Mitsubishi za zvýhodnených podmienok záujem.

Zoznam konkrétnych náhradných vozidiel s cenami zapožičania, ktoré sú pre Vás v našom servise k dispozícii, nájdete v sekcii „O nás".