TRIDIAM s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi Space Star

MÔJ SPACE STAR, MÔJ PRIESTOR

Objavte nečakaný priestor a priateľské objatie interiéru, ktorý je rovnako vzrušujúci ako samotný dizajn karosérie. Pohodlné sedačky očaria na dotyk príjemnými kvalitnými materiálmi a svojimi kontúrami dopĺňajú moderné technologické prvky v interiéri rovnako tak, ako nový multimediálny systém SDA3. Ihneď si zamilujete jeho vycibrený štýl a komfort prinášajúci nový rozmer Vašej každodennej jazdy.

 

Dynamický štít, postavený na rovnakej koncepcii ako pri modeloch ASX a L200, úplne zmenil prednú časť vozidla pred A-stĺpikom (kapota, blatníky, nárazník, maska chladiča, sústava svetiel) a prepožičal mu črty dynamiky, robustnosti a kvalitného dielenského spracovania.


EXTERIÉR

Dynamický štít úplne zmenil prednú časť vozidla a Space Star sa tak premenil v elegantný, na pohľad malý dynamický automobil so sebaistejším postojom, ktorý si však zachoval rozmery potrebné pre agilný pohyb v meste.

Vzadu sa objavuje nový širší a výraznejší nárazník, vďaka ktorému sa vozidlo javí ako nižšie a širšie, optickú zmenu proporcií ešte zdôrazňuje nový dizajn zadných koncových LED svetiel v tvare písmena L. Celkový dojem z vozidla je znásobený dlhým strešným spojlerom vrátane integrovaného tretieho brzdového svetla, ktorý prispieva k vynikajúcej aerodynamike nového Space Staru.

Teraz oveľa výraznejší Space Star sa môže spoľahnúť na nové 15" kolesá so širokými lúčmi a brúsenými povrchmi, ktoré zdôrazňujú jeho dynamický charakter. Ten je podčiarknutý aj ponukou dvoch nových atraktívnych odtieňov: žltej metalickej Sand a bielej Diamond.

Predné svetlomety

Zadné kombinované LED svetlomety

15" disky kolies z ľahkých zliatin

INTERIÉR

Mnoho štylistických úprav bolo vykonaných aj v priestrannej kabíne vozidla. Prináša nové čalúnenie, nové výplne dverí s látkovým čalúnením, lakťovú opierku čalúnenú látkou s akcentmi s karbónovým vzorom, nové usporiadanie ovládacích prvkov a úložný priestor pod prístrojovou doskou, novú sklopnú lakťovú opierku pri sedadle vodiča (iba pre verzie s prevodovkou CVT) a nový vysoko kontrastný združený prístrojový panel s čelnou plochou s karbónovým vzorom a výraznejším značením.

Multifunkčný volant

Audiosystém

Automatická prevodovka CVT

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO